Parametry
| Průměr ?: | 26 cm |
| Výška ?: | 24 cm |
| Tvar: | Kulatý klasický nízký |
| Barva ?: | Černá |
| Povrch je: | Matný |
| Průměr nebo šířka hrdla květináče ?: | 22 cm |
| Vnitřní výška - hloubka květináče pro bal rostliny: | 22 cm |
| Vhodné do interiéru: | Ano |
| Vhodné do exteriéru: | Ne |
| Vyrobeno z materiálu: | Probarvený plast |
| Samozavlažovací set: | Ne |
| Mrazuvzdornost materiálu: | Ano |
| Váha zboží cca: | 1 kg |
| Vodotěsný: | Ano |
| Odtok dešťové vody: | Ne |
| Originální balení po: | 1 ks |
Popis produktu
Náhradní pevná plastová vložka do květináčů. Odnímatelná vložka je vodotěsná. Rozměry: průměrem 26 cm a výška 24 cm.
Mohlo by Vás zajímat

skladem
Gumová vložka 25x16cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
210 Kč 168 Kč

skladem
Folie do květináčů o rozměrech 500 x 200 cm, která zaručí nepropustnost vody. Folie je vhodná do květináčů, které nejsou vodotěsné. Životnost folie je až 20 let.
1 600 Kč

Gumová vložka čtvercová 38x38x30cm
skladem
Gumová vložka čtvercová 38x38x30cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
510 Kč 408 Kč

skladem
Gumová vložka 45x35cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
460 Kč 368 Kč

skladem
Gumová vložka 30x22cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
300 Kč 240 Kč

5-10 dní
Gumová vložka 40x45cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
650 Kč 520 Kč

skladem
Folie do květináčů o rozměrech 100 x 100 cm, která zaručí nepropustnost vody. Folie je vhodná do květináčů, které nejsou vodotěsné. Životnost folie je až 20 let.
180 Kč

skladem
Gumová vložka 80x60cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
1 650 Kč 1 320 Kč




