Katalogy

  Lechuza-katalog 2020  

Nejnovější katalog květináčů LECHUZA 2020

43 stran

       
  Lechuza-katalog-2019  

Katalog samozavlažovacích květináčů Lechuza 2019 v anglickém jazyce

163 stran

       
  Katalog-Lechuza-2018  

Katalog květináčů Lechuza pro rok 2018 v EN.

100 stran

       
  Capi-kvetinace-do-interieru   Katalog květináčů Capi do interuéru 2018. Vynikají svojí krásou a odolností. Doporučujeme.
       
  Capi-do-exterieru   Katalog květináčů Capi do exteriéru. Oblíbené.
       
  Fiberstone květináče 2020   Katalog Venkovních květináčů Fiberstone 2020. Mají hodně variací barev a tvarů. Květináče lze využít i v interiéru. V případě zájmu o květináč, který dosud nemáme na webu Vám rádi zodpovíme dotaz a cenu. Doporučujeme.
       
  Katalog keramických květináčů   Katalog keramických květináčů různých tvarů, barev a provedení glazury. Všechny květináče v katalogu máme v nabídce na eshopu.
       
  Polystone Rock   Luxusní interiérové květináče Polystone Rock. Luxusní vzhled hrubého kamene. Květináče jsou vyrobeny z kompozitního materiálu.
       
  Polystone   Luxusní květináče Polystone můžeme doporučit. Inspirativní katalog květináčů do interiéru.
       
    Katalog nerezových květináčů na kroužku, filcu nebo kolečkách. Provedení v několika šířkách. Určeno pro náročnější zákazníky.
       
  Mumifikované zelené stěny   Zelené stěny z mumifikovaných zelených mechů. Ideální volba pro jedinečný bezúdržbový design.
       
       
       
    Umělé rostliny jsou poslední dobou velice oblíbené díky dokonalému vzhledu, který je témeř nerozeznatelný od živých. Pokud často cestujete, nebo nemáte dostatek světla je tato volba umělých rostlin vhodná.

 

Hledám tvar

Provozovatel webu, Daniel Teplý, se sídlem Valdštejnská 287/5, Liberec, IČ:63795299 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím