Velkoobchodní prodej květináčů

Naše firma nabízí pro partnery, architekty, designeri a zahradnické firmy velkoobchodní ceník (dále jen VC) na veškeré zboží prostřednictvím webu. Pro přístup k VC se stačí registrovat a kontaktovat nás. Posléze Vám bude přidělen přístup k velkoobchodním cenám. Podmínka platné IČO firmy.

 

Minimální doporučený odběr je stanoven na cca: 10.000 Kč. Zboží je zasíláno přepravní společností PPL po celé ČR. Objednávky Liberec až Praha a okolí je rozváženo naším firemním rozvozem, který je pravidelně každou středu (nebo dle dohody).

  

  • Dopravné po ČR 200,- Kč při objednávce do 20.000Kč

 

  • Dopravné po ČR zdarma při objednávce nad 20.000Kč 

 

  • Platba bankovním převodem (proforma) je zdarma.

 

  • Zboží na dobírku velkoobchodníkům zasíláme dle dohody.

 

  • Na velkoobchodní prodej se nevstahují věrnostní body ani slevové kupóny. 

 

  • V případě zájmu o paletové množství zboží nás kontaktujte a rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

 

Naskladnění nového zboží je obvykle dvakrát týdně od našich dodavatelů. Tím se snažíme zaručit dodání zboží v co nejkratším možném termínu.

 

Hledáte květináč, který doposud nemáme na webu, můžete nás kontaktovat a rádi Vám zjistíme cenu a dostupnost zboží. Jsme schopni dodat většinu květináčů na světovém trhu. 

 

 

Uvedené ceny dopravy jsou s DPH 21%.

 

* Vyhrazujeme si právo na chybu v VO cenách. 

 

 

 

 

Provozovatel webu, Daniel Teplý, se sídlem Valdštejnská 287/5, Liberec, IČ:63795299 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím