Parametry
| Průměr ?: | 36 cm |
| Výška ?: | 30 cm |
| Tvar: | Kulatý klasický nízký |
| Barva ?: | Černá |
| Povrch je: | Matný |
| Průměr nebo šířka hrdla květináče ?: | 33 cm |
| Vnitřní výška - hloubka květináče pro bal rostliny: | 29 cm |
| Vhodné do interiéru: | Ano |
| Vhodné do exteriéru: | Ne |
| Vyrobeno z materiálu: | Probarvený plast |
| Samozavlažovací set: | Ne |
| Mrazuvzdornost materiálu: | Ano |
| Váha zboží cca: | 1 kg |
| Vodotěsný: | Ano |
| Odtok dešťové vody: | Ne |
| Originální balení po: | 1 ks |
Popis produktu
Náhradní pevná plastová vložka do květináčů. Odnímatelná vložka je vodotěsná. Rozměry: průměrem 36 cm a výška 30 cm.




Polystone Rock Plain Couple Premium 40x40cm
7-14 dní
Luxusní květináč Polystone Rock Plain Couple s průměrem 40 cm a výškou 40 cm je vyrobený z kvalitního kompozitního materiálu polyston, který je lehký a pevný.
4 880 Kč 4 148 Kč
Mohlo by Vás zajímat

skladem
Folie do květináčů o rozměrech 300 x 200 cm, která zaručí nepropustnost vody. Folie je vhodná do květináčů, které nejsou vodotěsné. Životnost folie je až 20 let.
960 Kč


Náhradní plastová vložka do květináče 26x24cm
5-10 dní
Náhradní pevná plastová vložka do květináčů. Odnímatelná vložka je vodotěsná. Rozměry: průměrem 26 cm a výška 24 cm.
200 Kč

skladem
Gumová vložka 12 x 11 cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
140 Kč 112 Kč

skladem
Gumová vložka 70x45cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
1 270 Kč 1 016 Kč

skladem
Gumová vložka 25x16cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
210 Kč 168 Kč

skladem
Folie do květináčů o rozměrech 200 x 200 cm, která zaručí nepropustnost vody. Folie je vhodná do květináčů, které nejsou vodotěsné. Životnost folie je až 20 let.
640 Kč

skladem
Folie do květináčů o rozměrech 500 x 200 cm, která zaručí nepropustnost vody. Folie je vhodná do květináčů, které nejsou vodotěsné. Životnost folie je až 20 let.
1 600 Kč


Náhradní plastová vložka do květináče 34x31cm
7-14 dní
Náhradní pevná plastová vložka do květináčů. Odnímatelná vložka je vodotěsná. Rozměry: průměrem 34 cm a výška 31 cm.
380 Kč




