Parametry
| Šířka ?: | 58 cm |
| Hloubka ?: | 57 cm |
| Výška ?: | 84 cm |
| Barva ?: | Hnědá |
| Povrch je: | Ratan |
| Vhodné do interiéru: | Ano |
| Vhodné do exteriéru: | Ano |
| Vyrobeno z materiálu: | Probarvený plast |
| Odolnost UV záření: | Ano |
| Mrazuvzdornost materiálu: | Ano |
| Váha zboží cca: | 6 kg |
Popis produktu
Zahradní židle Lechuza Cottage Mokka s šířkou 58cm, hloubkou 57cm a výškou 84cm. Výška opěrek na ruce 68cm. Výška sedáku 45cm. Váha 6kg. Barva hnědá matná z probarveného plastu. Židle Lechuza je mrazuvzdorná, UV odolná a vyrobena z umělého ratanu. Ekologicky recyklovatelného materiálu. Židle se dají vkládat do sebe a tím jsou velice skladné (6ks v sobě zabere pouhých 58x90x112cm)




Stůl Lechuza HPL Cottage Mokka 90x90x75cm
podle variant
Zahradní stůl Lechuza Cottage Mokka s HPL deskou a šířkou 90cm, hloubkou 90cm a výškou 75cm. Váha 25kg. Barva hnědá matná z probarveného plastu. Stůl Lechuza je mrazuvzdorný, UV odolný a vyroben z umělého ratanu. Ekologicky z recyklovatelného materiálu. Součástí balení je velice odolná HPL deska. Nohy stolu mají vyrovnávací systém, který usnadní stabilitu v trávě a nerovném povrchu.
0 Kč






