Parametry
| Průměr ?: | 10 cm |
| Výška ?: | 1,2 cm |
| Barva ?: | Černá |
| Povrch je: | Matný |
| Vhodné do interiéru: | Ano |
| Vhodné do exteriéru: | Ano |
| Vyrobeno z materiálu: | Kompozitní materiál |
| Odolnost UV záření: | Ano |
| Mrazuvzdornost materiálu: | Ano |
| Váha zboží cca: | 0,2 kg |
| Originální balení po: | 4 ks |
Popis produktu
Podložky pod květináče Fiberstone v černé matné barvě. Vhodné pro venkovní využití, aby mohla přebytečná voda jednoduše odtéct. Před použitím se ijistěte, že máte v květináči drenážní otvor.
Mohlo by Vás zajímat

Filcové podložky pod květináč tmavé 22mm - 16ks
skladem
Filcové samolepicí tmavé podložky s průměrem 22 mm a výškou 3 mm. Vhodné nejen pod keramické květináče. Chrání podlahu před poškrábáním. V balení 16 ks.
50 Kč


skladem
Filcová separační látka kruhového tvaru o průměru 60 cm je vhodná pro vložení na dno květináče přes odtokový otvor.
100 Kč

Pumpa na odsátí vody v květináči
skladem
Ruční odsávací pumpa na vysátí přebytečné vody v květináčích Lechuza a všech co mají šachtu na vodu. Pumpa je z kvalitního plastu.
320 Kč

Hliníková lopatka PROFI 1000ml
7-14 dní
Profesionální hliníková lopatka na sázení rostlin. Vhodné pro substrát, vulcaponic a keramzit. Obsah 1000 ml.
390 Kč


skladem
Filcová separační látka kruhového tvaru o průměru 40 cm je vhodná pro vložení na dno květináče přes odtokový otvor.
70 Kč

Netkaná textilie do květináče 1,6x5 m
7-14 dní
Mulčovací netkaná textilie je výborně propustná textilie usnadňující práci na zahrádce. Zabraňuje prorůstání plevele. Užívá se k mulčování okrasných zahrad a k úpravám veřejných ploch. Je velmi propustná pro vodu a vzduch. Usnadňuje pěstování ovoce a zeleniny v záhonech.
150 Kč 120 Kč




Podložky pod květináče - šedé matné 4ks
5-10 dní
Šedé podložky pod květináče. Rozměry 10 x 1,2 cm. Vhodné pro květináče Fiberstone nebo i jiné v exteriéru, aby mohla volně odtékat deštová voda.
400 Kč

Filcové podložky pod květináč světlé 22mm - 16ks
skladem
Filcové samolepicí podložky bílé barvy s průměrem 22 mm a výškou 3 mm. Vhodné nejen pod keramické květináče. Chrání podlahu před poškrábáním. V balení 16 ks.
50 Kč






