Parametry
| Výška ?: | 20 cm |
| Tvar: | Rostlina |
| Vhodné do interiéru: | Ano |
| Vhodné do exteriéru: | Ne |
| Výška s balem: | 20 cm |
| Průměr balu: | 12 cm |
Popis produktu
Živá Philodendron scandens 12 x 20 cm je nenáročná rostlina na pěstování a údržbu. Vhodná do živých stěn. Prodej jen po celém originálním balení. Obvykle skladem u dodavatele. Cena je orientační a může se aktuálně lišit.
Dostatek světla je základ pro pěstování rostlin. Potřebné minimum přirozeného denního světla je 700 LUX po dobu 8 až 12 hodin denně. Jednotka světla LUX se měří při zhasnutých světlech. (přirozené denní světlo) Aplikaci lze stáhnou pro chytré telefony Android pod názvem Luxmeter.
- Pod 500 LUX jsou vhodné umělé rostliny.
- Od 700 LUX je minimum pro přežívání opravdu nenáročných rostlin (Philodendron scandens).
- Od 1000 LUX a více je pro nenáročné (stínomilné jako je Zamioculcas, Kentia Howea)
- Od 3 500 LUX i pro náročnější rostliny jako je ficus benjamin nebo bonsaje.
Mohlo by Vás zajímat




Zamioculcas zamiifolia 30x100cm
NA DOTAZ
Zamioculcas 30 x 100 cm má listy tmavě zelené, lesklé s pravidelně lehce zašpičatělými lístečky. Zamioculcas má velkou podzemní hlízu se zásobou vody, proto je někdy řazena mezi sukulenty.
1 900 Kč




NA DOTAZ
Cakas Revoluta 29x100cm patří k nejstarším žijícím rostlinám. Má hnědý šupinatý kmen, připomínající u mladé rostliny tvarem ananas. Listy tvoří na širokém kmínku tmavě zelenou růžici.
4 770 Kč




NA DOTAZ
Aglaonema golden bay 35x70cm je nenáročná rostlina pěstování a údržbu. Vhodná do kanceláří a obchodních center.
2 700 Kč




NA DOTAZ
Aloe Vera 15x40 cm potřebuje ke svému růstu suché a teplé až horké podnebí. Má ráda hodně slunce, nesnáší průvan a postačí jí jen méně častá zálivka.
420 Kč




NA DOTAZ
Sansevieria Spikes 12x40 cm je nenáročná rostlina pěstování a údržbu.
470 Kč




NA DOTAZ
Sansevieria Spikes 19x70 cm je nenáročná rostlina pěstování a údržbu. Vhodná do interiéru.
1 020 Kč




Podocarpus macrophyllus 30x100cm
NA DOTAZ
Podocarpus macrophyllus s šířkou balu 30 cm a výškou 100 cm je vhodný do světlého interiéru. V letních měsících střední zálivka. V zimním období je nutné zálivku omezit.
3 950 Kč




Zamioculcas zamiifolia 24x80cm
NA DOTAZ
Zamioculcas 24 x 90 cm má listy tmavě zelené, lesklé s pravidelně lehce zašpičatělými lístečky. Zamioculcas má velkou podzemní hlízu se zásobou vody, proto je někdy řazena mezi sukulenty.
1 750 Kč






