Parametry
| Průměr ?: | 34 cm |
| Výška ?: | 31 cm |
| Tvar: | Kulatý klasický nízký |
| Barva ?: | Černá |
| Povrch je: | Matný |
| Průměr nebo šířka hrdla květináče ?: | 30 cm |
| Vnitřní výška - hloubka květináče pro bal rostliny: | 29 cm |
| Vhodné do interiéru: | Ano |
| Vhodné do exteriéru: | Ne |
| Vyrobeno z materiálu: | Probarvený plast |
| Samozavlažovací set: | Ne |
| Mrazuvzdornost materiálu: | Ano |
| Váha zboží cca: | 1 kg |
| Vodotěsný: | Ano |
| Odtok dešťové vody: | Ne |
| Originální balení po: | 1 ks |
Popis produktu
Náhradní pevná plastová vložka do květináčů. Odnímatelná vložka je vodotěsná. Rozměry: průměrem 34 cm a výška 31 cm.
Mohlo by Vás zajímat


Náhradní plastová vložka do květináče 36x30cm
5-10 dní
Náhradní pevná plastová vložka do květináčů. Odnímatelná vložka je vodotěsná. Rozměry: průměrem 36 cm a výška 30 cm.
540 Kč

skladem
Gumová vložka 10 x 9 cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
120 Kč 96 Kč


Náhradní plastová vložka do květináče 26x24cm
5-10 dní
Náhradní pevná plastová vložka do květináčů. Odnímatelná vložka je vodotěsná. Rozměry: průměrem 26 cm a výška 24 cm.
200 Kč

skladem
Folie do květináčů o rozměrech 600 x 200 cm, která zaručí nepropustnost vody. Folie je vhodná do květináčů, které nejsou vodotěsné. Životnost folie je až 20 let.
1 920 Kč

skladem
Gumová vložka 35x25cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní vodotěsnou nádobu pro bal rostliny.
320 Kč 256 Kč

skladem
Gumová vložka 60x45cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
810 Kč 648 Kč

skladem
Gumová vložka 17 x 16 cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
160 Kč 128 Kč

5-10 dní
Gumová vložka 40x45cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
650 Kč 520 Kč




