Parametry
| Šířka ?: | 71 cm |
| Hloubka ?: | 25,5 cm |
| Výška ?: | 6,5 cm |
| Barva ?: | Černá |
| Povrch je: | Matný |
| Vhodné do interiéru: | Ano |
| Vhodné do exteriéru: | Ano |
| Vyrobeno z materiálu: | Plast |
| Odolnost UV záření: | Ano |
| Pojezdová kolečka: | Ne |
| Měrka hladiny vody: | Ano |
| Lechuza PON pro drenáž: | Ano |
| Mrazuvzdornost materiálu: | Ano |
| Originální balení po: | 1 ks |
Popis produktu
Náhradní samozavlažovací systém pro květináč Cararo. Systém obsahuje dělící dno vodu. Vodoznak, šachtu na vodu a krytku včetně Lechuza PONu na drenáž.

Kristalon GOLD pro všechny rostliny 500g
skladem
Unikátní složení krystalického hnojiva KRISTALON GOLD pro všechny rostliny s aktivátorem kvetení a plodů. Mikro prvky s vitamíny pro výbornou kondici rostlin. Univerzální použití zálivkou přímo ke kořenům nebo postřikem listů.
150 Kč




Lechuza Cararo Antracit komplet
skladem
Samozavlažovací květináč Lechuza Cararo Antracit komplet má antracitovou metalickou matnou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je vhodný do interiéru a exteriéru. Balení obsahuje samozavlažovací systém Lechuza, v kterém je ukazatel hladiny vody.
3 700 Kč 3 404 Kč




Lechuza Cararo Scarlet komplet
Skladem 2 ks
Samozavlažovací květináč Lechuza Cararo Scarlet komplet má červenou lesklou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je vhodný do interiéru a exteriéru. Balení obsahuje samozavlažovací systém Lechuza, v kterém je ukazatel hladiny vody.
3 700 Kč 3 404 Kč




skladem
Samozavlažovací květináč Lechuza Cararo bílý komplet má smetanově bílou lesklou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je vhodný do interiéru a exteriéru. Balení obsahuje samozavlažovací systém Lechuza, v kterém je ukazatel hladiny vody.
3 700 Kč 3 404 Kč
Mohlo by Vás zajímat

skladem
Lechuza odměrka šedá na Lechuza PON o objemu 1 litr. Usnadní sázení malých květináčů.
150 Kč



skladem
Náhradní pojezdová kolečka v černé barvě jsou určena pro květináč Lechuza Cararo. Kolečka jsou součástí balení Lechuza Cararo komplet.
490 Kč


Lechuza set systém pro Quadro 28
skladem
Náhradní samozavlažovací systém pro květináč Quadro 28. Systém obsahuje dělící dno vodu. Vodoznak, šachtu na vodu a krytku včetně Lechuza PONu na drenáž.
420 Kč
Lechuza náhradní trn s knotem pro Cube 14 a 16
skladem
Náhradní trn s knotem pro květináče Lechuza Cube 14, Cube 16 a Balconissima, OJO.
50 Kč



Lechuza podpůrné tyče pro Cubico 22
skladem
Náhradní podpůrné tyče pro liner do Cubica 22 o rozměrech 22 x 41 cm. V balení jsou 4 ks.
110 Kč



Náhradní příčka pro rukojeť k lineru 30-40-50
skladem
Náhradní příčka k lineru pro rukojeť (ucho) pro Cubico 30, 40 a 50, Cubico Alto, Cube 30, 40 Trio 30 a 40. Bez horního madla.
40 Kč

Lechuza nástavec na konev šedý
skladem
Šedý nástavec na konev pro pohodlnější zalévání samozavlažovacích květináčů Lechuza. Nástavec je určen pro menší konev cca 3 až 5 litrů s náhubkem od 2cm do max 2,9cm.
80 Kč



skladem
Pojezdová kolečka v matné černé barvě jsou určena pro Lechuza Classico 70.
870 Kč








