Parametry
| Šířka ?: | 9 cm |
| Hloubka ?: | 9 cm |
| Výška ?: | 14 cm |
| Tvar: | Kvádr kónický |
| Barva ?: | Kapučíno |
| Povrch je: | Lesklý |
| Průměr nebo šířka hrdla květináče ?: | 8 cm |
| Vnitřní výška květináče: | 8 cm |
| Vhodné do interiéru: | Ano |
| Vhodné do exteriéru: | Ne |
| Vyrobeno z materiálu: | Lakovaný plast |
| Odolnost UV záření: | Ano |
| Pojezdová kolečka: | Ne |
| Samozavlažovací set: | Ano |
| Měrka hladiny vody: | Ano |
| Lechuza PON pro drenáž: | Ano |
| Spodní základna: | 7 cm |
| Doporučená výška kořenového balu: | 10 cm |
| Doporučená výška rostliny: | 20 cm |
| Zásobník na vodu: | 0,5 lit. |
| Objem zeminy: | 1 lit. |
| Mrazuvzdornost materiálu: | Ano |
Popis produktu
Samozavlažovací stolní květináč Lechuza Mini Cubico Taupe komplet s šířkou 9cm a výškou 18cm má lesklou kapučíno barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro do interiéru. V balení je samozavlažovací systém Lechuza s vodoznakem. Nádrž vody na 0,5 litrů. Doporučené maximální rozměry rostliny: výška 20cm a výška kořenového balu 10cm.
Video je ilustrativní pro sestavení všech květináčů Lechuza tvaru Cubico. Na videu je zobrazeno Cubico Cottage 30 White komplet.

skladem
Lechuza PON 12 litrů pro pěstování rostlin v samozavlažovacích květináčích v interiéru. Obsahuje hnojivo až na 12 měsíců, které se pozvolna uvolňuje. Potom stačí přidávat tekuté hnojivo. Lechuza PON 100% nahrazuje zeminu. Drenáž je také nazývána jako Zeolit.
520 Kč

skladem
Lechuza PON 6 litrů pro pěstování rostlin v samozavlažovacích květináčích v interiéru. Obsahuje hnojivo až na 12 měsíců, které se pozvolna uvolňuje. Potom stačí přidávat tekuté hnojivo. Lechuza PON 100% nahrazuje zeminu. Drenáž je také nazývána jako Zeolit.
300 Kč
Mohlo by Vás zajímat




Lechuza Cubico Premium 50 White komplet
5-10 dní
Samozavlažovací květináč Lechuza Cubico premium 50 bílý komplet s šířkou 50 cm a výškou 95 cm má lesklou smetanově bílou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro venkovní a interiérové využití.
7 550 Kč




Lechuza Maxi Cubico Taupe komplet
skladem
Samozavlažovací stolní květináč Lechuza Maxi Cubico Taupe komplet s šířkou 14 cm a výškou 26 cm má lesklou kapučíno barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro do interiéru.
660 Kč




Lechuza Cubico Premium 30 Silver komplet
skladem
Samozavlažovací květináč Lechuza Cubico premium 30 Silver komplet s šířkou 30 cm a výškou 56 cm má metalickou stříbrnou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro venkovní a interiérové využití. V balení je samozavlažovací systém Lechuza.
2 480 Kč 2 282 Kč




Lechuza Mini Cubico Antracit s měrkou komplet
skladem
Samozavlažovací stolní květináč Lechuza Mini Cubico Antracit komplet s šířkou 9 cm a výškou 18 cm má metalickou antracitovou barvu a povrch je lakovaný.
330 Kč




Lechuza Mini Cubico White s měrkou komplet
skladem
Samozavlažovací stolní květináč Lechuza Mini Cubico White komplet s šířkou 9 cm a výškou 18 cm má lesklou smetanově bílou barvu a povrch je lakovaný.
330 Kč




Lechuza Mini Cubico Scarlet s měrkou komplet
skladem
Samozavlažovací stolní květináč Lechuza Mini Cubico scarlet komplet s šířkou 9 cm a výškou 18 cm má lesklou červenou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro do interiéru.
330 Kč




Lechuza Cubico Alto White komplet
5-10 dní
Samozavlažovací květináč Lechuza Cubico Alto bílý komplet s šířkou 40 cm a výškou 105 cm má smetanově bílou lesklou barvu a je z lakovaného plastu. Květináč je vhodný do interiéru i exteriéru.
6 240 Kč




Lechuza Cubico Premium 50 Antracit komplet
5-10 dní
Samozavlažovací květináč Lechuza Cubico premium 50 Antracit komplet s šířkou 50cm a výškou 95cm má metalickou antracitovou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro venkovní a interiérové využití.
7 550 Kč




