Parametry
| Šířka ?: | 14 cm |
| Hloubka ?: | 14 cm |
| Výška ?: | 26 cm |
| Tvar: | Kvádr kónický |
| Barva ?: | Červená |
| Povrch je: | Lesklý |
| Průměr nebo šířka hrdla květináče ?: | 12 cm |
| Vnitřní výška květináče: | 12 cm |
| Vhodné do interiéru: | Ano |
| Vhodné do exteriéru: | Ne |
| Vyrobeno z materiálu: | Lakovaný plast |
| Odolnost UV záření: | Ano |
| Pojezdová kolečka: | Ne |
| Samozavlažovací set: | Ano |
| Měrka hladiny vody: | Ano |
| Lechuza PON pro drenáž: | Ano |
| Spodní základna: | 11 cm |
| Doporučená výška kořenového balu: | 14 cm |
| Doporučená výška rostliny: | 30 cm |
| Zásobník na vodu: | 1 lit. |
| Objem zeminy: | 1,5 lit. |
| Mrazuvzdornost materiálu: | Ano |
Popis produktu
Samozavlažovací stolní květináč Lechuza Maxi Cubico Scarlet komplet s šířkou 14 cm a výškou 26 cm má lesklou červenou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro do interiéru. V balení je samozavlažovací systém Lechuza, v kterém je vodoznak pro zobrazení hladiny vody. Nádrž vody na 1 litr. Doporučené maximální rozměry rostliny: výška 30 cm a výška kořenového balu 14 cm.
Video je ilustrativní pro sestavení všech květináčů Lechuza tvaru Cubico. Na videu je zobrazeno Cubico Cottage 30 White komplet.

skladem
Lechuza PON 3 litry pro pěstování rostlin v samozavlažovacích květináčích v interiéru. Obsahuje hnojivo až na 12 měsíců, které se pozvolna uvolňuje. Potom stačí přidávat tekuté hnojivo. Lechuza PON 100% nahrazuje zeminu. Drenáž je také nazývána jako Zeolit.
6,97 €

skladem
Lechuza PON 6 litrů pro pěstování rostlin v samozavlažovacích květináčích v interiéru. Obsahuje hnojivo až na 12 měsíců, které se pozvolna uvolňuje. Potom stačí přidávat tekuté hnojivo. Lechuza PON 100% nahrazuje zeminu. Drenáž je také nazývána jako Zeolit.
12,30 €
Mohlo by Vás zajímat




Lechuza Cubico Premium 40 Black komplet
skladem
Samozavlažovací květináč Lechuza Cubico Premium 40 Black komplet s šířkou 40 cm a výškou 75 cm má lesklou černou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro venkovní a interiérové využití.
183,61 €




Lechuza Mini Cubico White s měrkou komplet
skladem
Samozavlažovací stolní květináč Lechuza Mini Cubico White komplet s šířkou 9 cm a výškou 18 cm má lesklou smetanově bílou barvu a povrch je lakovaný.
13,52 €




Lechuza Cubico premium 22 Espresso komplet
Skladem 2 ks
Samozavlažovací květináč Lechuza Cubico premium 22 Espresso komplet s šířkou 22 cm a výškou 41 cm má metalickou hnědou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro venkovní a interiérové využití.
52,46 €




Lechuza Cubico Premium 50 Antracit komplet
5-10 dní
Samozavlažovací květináč Lechuza Cubico premium 50 Antracit komplet s šířkou 50cm a výškou 95cm má metalickou antracitovou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro venkovní a interiérové využití.
309,43 €




Lechuza Maxi Cubico Taupe komplet
skladem
Samozavlažovací stolní květináč Lechuza Maxi Cubico Taupe komplet s šířkou 14 cm a výškou 26 cm má lesklou kapučíno barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro do interiéru.
27,05 €




Lechuza Cubico Premium 40 White komplet
skladem
Samozavlažovací květináč Lechuza Cubico premium 40 bílý komplet s šířkou 40 cm a výškou 75 cm má lesklou smetanově bílou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro venkovní a interiérové využití.
183,61 € 168,93 €




Lechuza Cubico Premium 50 Black komplet
NA DOTAZ
Samozavlažovací květináč Lechuza Cubico premium 50 Black komplet s šířkou 50cm a výškou 95cm má lesklou černou barvu a povrch je lakovaný. Květináč je určen pro venkovní a interiérové využití. V balení je samozavlažovací systém Lechuza, v kterém je vodoznak pro zobrazení hladiny vody. Dále druhé dno pro nádrž vody na 16 litrů a dva výpustné ventily pro odtok přebytečné dešťové vody. Díky tomuto systému již nehrozí utopení květiny i při intenzivním dešti. Doporučené maximální rozměry rostliny: výška 160cm a výška kořenového balu 36cm.
309,43 €




Lechuza Mini Cubico Antracit s měrkou komplet
skladem
Samozavlažovací stolní květináč Lechuza Mini Cubico Antracit komplet s šířkou 9 cm a výškou 18 cm má metalickou antracitovou barvu a povrch je lakovaný.
13,52 €





