Parametry
| Průměr ?: | 23 cm |
| Výška ?: | 18 cm |
| Tvar: | Závěsný |
| Barva ?: | Bílá |
| Povrch je: | Matný |
| Průměr nebo šířka hrdla květináče ?: | 12 cm |
| Vnitřní výška - hloubka květináče pro bal rostliny: | 12 cm |
| Vhodné do interiéru: | Ano |
| Vhodné do exteriéru: | Ano |
| Vyrobeno z materiálu: | Probarvený plast |
| Odolnost UV záření: | Ano |
| Samozavlažovací set: | Ano |
| Měrka hladiny vody: | Ano |
| Lechuza PON pro drenáž: | Ano |
| Doporučená výška kořenového balu: | 12 cm |
| Doporučená výška rostliny: | 30 cm |
| Zásobník na vodu: | 0,7 lit. |
| Objem zeminy: | 1,2 lit. |
| Mrazuvzdornost materiálu: | Ano |
| Závěsný: | Ano |
| Váha zboží cca: | 2 kg |
| Vodotěsný: | Ano |
| Odtok dešťové vody: | Ano |
| Originální balení po: | 1 ks |
Popis produktu
Závěsný samozavlažovací květináč Lechuza Bola Trend 23 White má bílou matnou barvu. Je vyrobený z probarveného matného plastu, který je odolný UV slunečnímu záření i mrazům. Součástí balení jsou ocelová lanka pro zavěšení. Balení obsahuje květináč včetně samozavlažovacího systému, Lechuza PONu na drenáž a měrky pro zobrazení stavu hladiny vody v květináči.

Dlouhodobé hnojivo Lechuza Perfect Flower 150g
skladem
Speciálně vyvinuté dlouhodobě působící hnojivo Lechuza Perfect Flower 150 g. Vhodné pro kvetoucí rostliny a pro použití v samozavlažovacích květináčích Lechuza.
10,25 €


Dlouhodobé hnojivo Lechuza Perfect Veggie 150g
skladem
Speciálně vyvinuté dlouhodobě působící granulované hnojivo Lechuza Perfect Veggie 150 g pro vlastní pěstovanou zeleninu s optimálním přísunem živin.
10,25 €



Náhradní lanka pro zavěšení Lechuza Nido Cottage
skladem
Náhradní lanka pro zavěšení samozavlažovacího květináče Nido Cottage a Bola Trend. Balení obsahuje ocelová lanka.
9,02 €
Mohlo by Vás zajímat




Lechuza Bola Trend 32 Slate komplet
skladem
Závěsný samozavlažovací květináč Lechuza Bola Trend 32 Slate má břidlicovou matnou barvu. Je vyrobený z probarveného matného plastu, který je odolný UV slunečnímu záření i mrazům. Součástí balení jsou ocelová lanka pro zavěšení.
64,75 €




Lechuza Bola Trend 23 Sand Brown komplet
skladem
Závěsný samozavlažovací květináč Lechuza Bola Trend 23 Sand Brown má béžovou matnou barvu. Je vyrobený z probarveného matného plastu, který je odolný UV slunečnímu záření i mrazům.
48,36 €




Lechuza Bola Trend 32 White komplet
skladem
Závěsný samozavlažovací květináč Lechuza Bola Trend 32 White má bílou matnou barvu. Je vyrobený z probarveného matného plastu, který je odolný UV slunečnímu záření i mrazům.
64,75 €




Lechuza Bola Trend 23 Slate komplet
skladem
Závěsný samozavlažovací květináč Lechuza Bola Trend 23 Slate má břidlicovou matnou barvu. Je vyrobený z probarveného matného plastu, který je odolný UV slunečnímu záření i mrazům. Součástí balení jsou ocelová lanka pro zavěšení.
48,36 €




Lechuza Bola Trend 32 Sand Brown komplet
skladem
Závěsný samozavlažovací květináč Lechuza Bola Trend 32 Sand Brown má béžovou matnou barvu. Je vyrobený z probarveného matného plastu, který je odolný UV slunečnímu záření i mrazům.
64,75 €











