Parametry
| Průměr ?: | 47 cm |
| Výška ?: | 90 cm |
| Tvar: | Válec kónický |
| Barva ?: | Šedá |
| Povrch je: | Matný |
| Průměr nebo šířka hrdla květináče ?: | 41 cm |
| Vhodné do interiéru: | Ano |
| Vhodné do exteriéru: | Ano |
| Vyrobeno z materiálu: | Kompozitní materiál |
| Odolnost UV záření: | Ano |
| Samozavlažovací set: | Lze dokoupit |
| Měrka hladiny vody: | Lze dokoupit |
| Mrazuvzdornost materiálu: | Ano |
| Váha zboží cca: | 12 kg |
| Vodotěsný: | Ne |
| Odtok dešťové vody: | Ano |
| Originální balení po: | 1 ks |
Popis produktu
Venkovní květináč D-lite partner natural Concrete 47 x 90 cm s povrchovou strukturou. Má vysoký kulatý tvar a je vyrobený z kompozitního materiálu (sklolaminát). Je odolné UV záření. Květináč D-lite mrazuvzdorný v zimních měsících a má již vytvořený otvor pro odtok přebytečné dešťové vody. Lze použít v interiéru při zakoupení gumové vložky. Květináč D-lite je velice kvalitní a je kladen důraz na snadnou údržbu.
- Jak připravit květináč do interiéru s vložkou a měrkou
- Jak připravit květináč do exteriéru bez vložky
- V případě, kdy si nebudete jistí, jaké příslušenství zakoupit, stačí v posledním kroku objednávky např. napsat do INTERIÉRU nebo EXTERIÉRU. Objednávku doplníme a budeme Vás před odesláním objednávky informovat o ceně doplňků. Venkovní květináče nemusí mít předem předvrtaný otvor pro odtok vody a je tedy nutné dodatečně odtok navrtat nebo o navrtání požádat v objednávce.
- Upozorňujeme, že barva se ve skutečnosti může mírně lišit. Nejsme schopni ovlivnit barevnou kalibraci vašeho monitoru.
- Na celém webu uvádíme rozměry květináčů v tomto pořadí: šířka (průměr) x hloubka (průměr) x výška cm.



skladem
Filcová separační látka kruhového tvaru o průměru 50 cm je vhodná pro vložení na dno květináče přes odtokový otvor.
80 Kč

skladem
Gumová vložka 45x35cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
460 Kč 368 Kč

skladem
Keramzit 20 litrů vážený je vhodný na pěstování hydroponních rostlin nebo jako výplň květináčů. Lze také využít jako drenáž.
290 Kč

skladem
Keramzit 50 litrů balený je vhodný na pěstování hydroponních rostlin nebo jako výplň květináčů. Lze také využít jako drenáž.
550 Kč

skladem
Vlhkoměr Lechuza zobrazuje aktuální vlhkost půdy u kořenů rostlin. S délkou 26 cm je možné měřit opravdu velké rostliny. Vlhkoměr funguje správě při měření v substrátu (zemině) jak v interiéru tak v exteriéru. Měření v Lechuza PONu nemusí ukazovat správné hodnoty.
250 Kč

Netkaná textilie do květináče 1,6x5 m
7-14 dní
Mulčovací netkaná textilie je výborně propustná textilie usnadňující práci na zahrádce. Zabraňuje prorůstání plevele. Užívá se k mulčování okrasných zahrad a k úpravám veřejných ploch. Je velmi propustná pro vodu a vzduch. Usnadňuje pěstování ovoce a zeleniny v záhonech.
150 Kč 120 Kč

skladem
Univerzální vodoznak do květináče s výškou 35 cm. Měřena tmavá část bez horní průhledné krytky. Vodoznak lze jednoduše nožem zkrátit na požadovanou výšku.
200 Kč 160 Kč
Mohlo by Vás zajímat




D-lite mísa Big antracit concrete 94x56cm
7-14 dní
Venkovní květináč D-lite mísa Big antracit concrete s rozměry 94 x 56 cm má černou matnou barvu a je vyrobená z kompozitního materiálu. Je odolná UV záření, materiál je mrazuvzdorný a vhodný do exteriéru i interiéru.
18 600 Kč 13 392 Kč




D-lite mísa balon antracit 55x25cm
skladem
Venkovní květináč D-lite mísa balon antracit s rozměry 55 x 25 cm má matnou černou barvu a je vyrobená z kompozitního materiálu.
4 110 Kč 2 959 Kč




D-lite truhlík S Natural Concrete 60x20x20cm
7-14 dní
Venkovní květináč D-lite S Natural Concrete ve tvaru truhlíku s rozměry 60x20x20cm má matnou šedou barvu a je vyroben z kompozitního materiálu. Je odolný UV záření, materiál je mrazuvzdorný a vhodný do exteriéru i interiéru.
2 660 Kč 1 915 Kč




D-lite Slim Natural Concrete 55x110cm
7-14 dní
Květináč D-lite Slim Natural Concrete, luxusní květináč, který představuje dokonalou symbiózu mezi kvalitou, designem a funkcionalitou. Tento květináč o rozměrech 55 x 110 cm je dokonale elegantním doplňkem pro každý interiér i exteriér. Jeho matná šedá barva dodává prostoru moderní a sofistikovaný vzhled.
15 640 Kč 11 261 Kč




D-lite mísa natural concrete 40x18cm
skladem
Venkovní květináč D-lite mísa natural concrete s rozměry 40 x 18 cm má matnou šedou barvu a je vyrobená z kompozitního materiálu.
1 950 Kč 1 404 Kč




7-14 dní
Květináč D-lite Slim Concrete, luxusní květináč, který představuje dokonalou symbiózu mezi kvalitou, designem a funkcionalitou. Tento květináč o rozměrech 42 x 90 cm je dokonale elegantním doplňkem pro každý interiér i exteriér. Jeho matná písková barva dodává prostoru moderní a sofistikovaný vzhled.
9 060 Kč 6 523 Kč




skladem
Venkovní květináč D-lite mísa concrete s rozměry 50 x 21 cm má matnou světle šedou barvu a je vyrobená z kompozitního materiálu.
3 050 Kč 2 196 Kč




D-lite Cube S Antracit 30x30x30cm
skladem
Venkovní květináč D-lite cube S antracit ve tvaru krychle s rozměry 30x30x30cm má matnou černou barvu a je vyroben z kompozitního materiálu.
2 660 Kč 1 915 Kč









