Parametry
| Průměr ?: | 47 cm |
| Výška ?: | 90 cm |
| Tvar: | Válec kónický |
| Barva ?: | Černá |
| Povrch je: | Matný |
| Průměr nebo šířka hrdla květináče ?: | 41 cm |
| Vhodné do interiéru: | Ano |
| Vhodné do exteriéru: | Ano |
| Vyrobeno z materiálu: | Kompozitní materiál |
| Odolnost UV záření: | Ano |
| Samozavlažovací set: | Lze dokoupit |
| Měrka hladiny vody: | Lze dokoupit |
| Mrazuvzdornost materiálu: | Ano |
| Váha zboží cca: | 12 kg |
| Vodotěsný: | Ne |
| Odtok dešťové vody: | Ano |
| Originální balení po: | 1 ks |
Popis produktu
Venkovní květináč D-lite partner antracit Concrete 47 x 90 cm má černou matnou barvu s povrchovou strukturou. Má vysoký kulatý tvar a je vyrobený z kompozitního materiálu (sklolaminát). Je odolné UV záření. Květináč D-lite mrazuvzdorný v zimních měsících a má již vytvořený otvor pro odtok přebytečné dešťové vody. Lze použít v interiéru při zakoupení gumové vložky. Květináč D-lite je velice kvalitní a je kladen důraz na snadnou údržbu.
- Jak připravit květináč do interiéru s vložkou a měrkou
- Jak připravit květináč do exteriéru bez vložky
- V případě, kdy si nebudete jistí, jaké příslušenství zakoupit, stačí v posledním kroku objednávky např. napsat do INTERIÉRU nebo EXTERIÉRU. Objednávku doplníme a budeme Vás před odesláním objednávky informovat o ceně doplňků. Venkovní květináče nemusí mít předem předvrtaný otvor pro odtok vody a je tedy nutné dodatečně odtok navrtat nebo o navrtání požádat v objednávce.
- Upozorňujeme, že barva se ve skutečnosti může mírně lišit. Nejsme schopni ovlivnit barevnou kalibraci vašeho monitoru.
- Na celém webu uvádíme rozměry květináčů v tomto pořadí: šířka (průměr) x hloubka (průměr) x výška cm.



skladem
Filcová separační látka kruhového tvaru o průměru 50 cm je vhodná pro vložení na dno květináče přes odtokový otvor.
80 Kč

skladem
Gumová vložka 45x35cm se vkládá do květináče, který nemá vlastní nádobu pro bal rostliny.
460 Kč 368 Kč

skladem
Keramzit 20 litrů vážený je vhodný na pěstování hydroponních rostlin nebo jako výplň květináčů. Lze také využít jako drenáž.
290 Kč

7-14 dní
Keramzit 50 litrů balený je vhodný na pěstování hydroponních rostlin nebo jako výplň květináčů. Lze také využít jako drenáž.
550 Kč

skladem
Vlhkoměr Lechuza zobrazuje aktuální vlhkost půdy u kořenů rostlin. S délkou 26 cm je možné měřit opravdu velké rostliny. Vlhkoměr funguje správě při měření v substrátu (zemině) jak v interiéru tak v exteriéru. Měření v Lechuza PONu nemusí ukazovat správné hodnoty.
250 Kč

Netkaná textilie do květináče 1,6x5 m
7-14 dní
Mulčovací netkaná textilie je výborně propustná textilie usnadňující práci na zahrádce. Zabraňuje prorůstání plevele. Užívá se k mulčování okrasných zahrad a k úpravám veřejných ploch. Je velmi propustná pro vodu a vzduch. Usnadňuje pěstování ovoce a zeleniny v záhonech.
150 Kč 120 Kč

skladem
Univerzální vodoznak do květináče s výškou 35 cm. Měřena tmavá část bez horní průhledné krytky. Vodoznak lze jednoduše nožem zkrátit na požadovanou výšku.
200 Kč 160 Kč
Mohlo by Vás zajímat




D-lite New Classic S Antracit Concrete 36x31cm
7-14 dní
Venkovní květináč D-lite New Classic S antracit concrete s rozměry 36 x 31 cm má matnou černou barvu a je vyroben z kompozitního materiálu.
2 720 Kč 1 958 Kč




D-lite vajíčko XL Natural Concrete 70x70cm
7-14 dní
Venkovní květináč D-lite vajíčko XL natural concrete s rozměry 70 x 70 cm má matnou šedou barvu a je vyroben z kompozitního materiálu. Je odolný UV záření, materiál je mrazuvzdorný a vhodný do exteriéru i interiéru.
14 620 Kč 10 526 Kč




D-lite Classic S Antracit Concrete 32x29cm
5-10 dní
Venkovní květináč D-lite Classic S antracit concrete s rozměry 32 x 29 cm má matnou černou barvu a je vyroben z kompozitního materiálu.
2 050 Kč 1 476 Kč




D-lite Barel Natural Concrete 110x67cm
7-14 dní
D-lite Barel Natural Concrete, luxusní květináč, který představuje dokonalou symbiózu mezi kvalitou, designem a funkcionalitou. Tento květináč o rozměrech 110 x 67 cm je dokonale elegantním doplňkem pro každý interiér i exteriér. Jeho matná šedá barva dodává prostoru moderní a sofistikovaný vzhled.
25 970 Kč 18 698 Kč




D-lite Classic M Antracit Concrete 40x36cm
5-10 dní
Venkovní květináč D-lite Classic M antracit concrete s rozměry 40 x 36 cm má matnou černou barvu a je vyroben z kompozitního materiálu.
3 380 Kč 2 434 Kč




D-lite truhlík M Antracit 80x30x30cm
skladem
Venkovní květináč D-lite M antracit ve tvaru truhlíku s rozměry 80 x 30 x 30xcm má matnou černou barvu a je vyroben z kompozitního materiálu.
5 500 Kč 3 960 Kč




D-lite New Classic XXXL Antracit Concrete 94x80cm
7-14 dní
Venkovní květináč D-lite New Classic XXXL antracit concrete s rozměry 94 x 80 cm má matnou černou barvu a je vyroben z kompozitního materiálu.
24 950 Kč 17 964 Kč




D-lite mísa Elena concrete 70x44cm
7-14 dní
Venkovní květináč D-lite mísa Elena concrete s rozměry 70 x 44 cm má matnou světlou pískovcovou barvu a je vyrobená z kompozitního materiálu.
10 330 Kč 7 438 Kč









